JAZYKOVÝ KURZ 2018 + foto

By | 31.5.2018
Žáci 5. a 3. ročníku se letos zúčastnili jazykového kurzu společně s žáky ze základních škol v Hrabenově a Dolních Studénkách. Kurz probíhal v krásné lokalitě areálu Třemešek u Oskavy a jeho okolí. 
Žáci byli rozděleni do 4 týmů, ve kterých sbírali body do celotáborové hry. Body byly přidělovány nejen za výuku, která probíhala ve velké míře formou skupinové práce a netradičních aktivit, se kterými se žáci ve škole příliš nesetkají, ale také za sportovní soutěže a další úkoly (např. výroba vlajky, městečka z přírodnin apod.). Na konci kurzu proběhlo vyhodnocení, kde byl každý tým oceněn za snahu sladkou odměnou a diplomem. Vyhlášeni byli i nejlepší angličtináři kurzu (Denisa Němečková, Matouš Nevrkla a Ondřej Málko). 
Děti měly možnost vyzkoušet si své jazykové znalosti s rodilým mluvčím. Ian, který je původem z Ameriky, si pro děti nachystal zábavné odpoledne plné her a písní. Účastníci kurzu si užili spoustu další zábavy – výlety do okolí, večer u táboráku, fandění českému hokejovému týmu na MS, maškarní bál a diskotéku, …
 
Fotky a videa z kurzu si můžete prohlédnout zde: https://drive.google.com/open?id=1oPLA4buFlRGJHa-hvp_sBa1_Kv2Tkht3
 
Tereza Nétková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *