Adaptační pobyt 6. tříd + foto

By | 29.11.2017

V týdnu 13. – 16. 11. 2017 vyrazily postupně obě 6. třídy se svými třídními učiteli na adaptační pobyt do Hynčic pod Sušinou. Nejprve žáky čekal náročný výstup cca 6 km na chatu. Cesta prověřila síly všech, ale pak už nám chata, počasí a dobrá parta byla odměnou. Zažili jsme nádherný slunečný pobyt plný her ve sněhu i v chatě. Společně jsme se snažili pod vedením školní psycholožky Hlavsové a metodičky prevence Konopové zlepšovat svou spolupráci, komunikaci a hlavně se poznat z trochu jiné stánky. Ani minuta času nebyla promarněna. Nádherné počasí, dobré jídlo a moc krásné prostředí chaty nám naši spokojenost ještě zvýšily. Nikomu se nechtělo po dvou dnech zpět do studeného údolí….

Markéta Hlavsová (psycholožka)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *